Amazon for Tablets

Alışveriş Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Amazon
Amazon for Tablets mobil uygulaması Amazon şirketi tarafından geliştirilmiş faydalı bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Teknolojinin en yeni atılımı olan Amazon for Tablets ile tanışmalısınız. Uygulamamız tablet dünyasında büyük değişikliklere sebep olacak farklı bir IOS uygulamasıdır. Android tabanlı tabletler artık Amazon for Tablets uygulaması ile piyasada yerini alıyor. Android tabletleri için Amazon uygulamasıyla, Amazon'un milyonlarca ürün kataloğunda kolayca aradığınızı, departmana göre alışveriş yaparak şimşek fırsatlarını ve günün fırsatlarını kontrol edebilmeniz için sizlere imkan tanıyor. Amazon şirketi başarısında büyük bir ivme katarak yoluna devam ederken kullanıcılarına Amazon for Tablets uygulamasını sunuyor.

Uygulamamızı Android tabletinize indirerek Amazon kataloğunda arama yapabilirsiniz. Ürün ayrıntılarını, sayfaları, yararlı ürün bilgilerini sizlere sağlar. Ürün incelemeleri okuyup yazabilmenizi veya arkadaşlarınızla ürünleri paylaşabilmenizi sizlere öğretir. Öğeleri kenara koymanın eğlenceli yeni bir yolu da dahil olmak üzere tabletler için özellikle oluşturulmuş unsurların keyfini çıkartmalısınız. Herhangi bir ürün resmini basılı tutun ve ekranın altına doğru kaydırın. Öğeler uygulamanın tamamında kullanabileceğiniz bir tepsiye kaydedilir ve tek bir dokunuşla öğeleri ayırmanızı kolaylaştırır. 

Daha Fazla Göster
Amazon for Tablets indir